• 15 000 artiklar Över 15 000 artiklar på lager
  • Utleverans samma dag Webborder innan 16:00 skickas samma dag
  • Lager Vi samarbetar med ledande tillverkare

Produktområde lager

Profilbild Internordic Eek
Mikael Eek
Säljchef - Västra Sverige
075-24 24 962 075-24 24 962
mikael.eek@internordic.com Skicka e-post
Profilbild Internordic Niklas H
Niklas Holmquist
Säljchef - Östra Sverige
075 - 24 24 129 075 - 24 24 129
niklas.holmquist@internordic.com Skicka e-post
Profilbild Internordic Anneli
Anneli Hildorsson
Säljare - Sydväst
075-24 24 978 075-24 24 978
anneli.hildorsson@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Produktområde Lager

Profilbild Internordic Cissi
Cecilia Mårtensson
Säljare - Sydost
075-24 24 001 075-24 24 001
cecilia.martensson@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Produktområde Lager

Profilbild Internordic Fredrik
Fredrik Scholander
Säljare & produktansvarig 
075-24 24 971 075-24 24 971
fredrik.scholander@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Linjära produkter

Profilbild Internordic Hampus
Hampus Nilsson
Säljare - Mellan väst
075 - 24 24 140 075 - 24 24 140
hampus.nilsson@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Produktområde Lager

Profilbild Internordic Ekedahl
Mikael Ekedahl
Återförsäljaransvarig
075-24 24 912 075-24 24 912
mikael.ekedahl@internordic.com Skicka e-post
Profilbild Internordic Jocke
Joakim Värn
Produktområdeschef
075-24 24 973 075-24 24 973
joakim.varn@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Produktområde Lager

Profilbild Internordic Hans
Hans Sandström
Produktansvarig & tekniker
075-24 24 966 075-24 24 966
hans.sandstrom@internordic.com Skicka e-post
Torbjörn Gustafsson
Kundsupportchef och Produktansvarig
075 - 24 24 944 075 - 24 24 944
torbjorn.gustafsson@internordic.com Skicka e-post
Profilbild Internordic Torbjörn J
Torbjörn Jonestad
Produkt- & applikationsingenjör
075-24 24 970 075-24 24 970
torbjorn.jonestad@internordic.com Skicka e-post
Profilbild Internordic Mattias
Mattias Jonestad
Produkt- & applikationsingenjör
075 - 24 24 016 075 - 24 24 016
mattias.jonestad@internordic.com Skicka e-post
Profilbild Internordic Helen
Helen Klintbo
Inköp och leveransbevakning
075-24 24 019 075-24 24 019
helen.klintbo@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Produktområde Lager

Kundsupport hjälper dig

Vår kundsupport svarar på alla typer av frågor via telefon, chatt eller e-post.

075-24 24 956

Skicka e-post

Chatta