Kontakt

Bild säljare
Anneli Hildorsson
Säljare - Sydväst
075-24 24 978 075-24 24 978
anneli.hildorsson@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Säljare distrikt Sydväst

Bild Åsa ks
Åsa Cato
Innesäljare
075-24 24 492 075-24 24 492
asa.cato@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Innersäljare distrikt Norr

Bild säljare och produktansvarig till linjära produkter
Fredrik Scholander
Produktansvarig Säljare Linjära produkter
075-24 24 971 075-24 24 971
fredrik.scholander@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Produktansvarig Linjära produkter

Bild Tekniker
Hans Sandström
Tekniker
075-24 24 966 075-24 24 966
hans.sandstrom@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

bild marknadsgruppchef och PA
Joakim Värn
Marknadsgruppchef Produktansvarig
075-24 24 973 075-24 24 973
joakim.varn@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Marknadsgruppchef  Produktansvarig

Bild Säljare
Johan Sunnåker
Säljare - Mellan väst
075-24 24 006 075-24 24 006
johan.sunnaker@internordic.com  Skicka mail
Ansvarsområden

Säljare distrikt mellan väst

Inget foto än
Mattias Jonestad
Produktansvarig
075 - 24 24 016 075 - 24 24 016
mattias.jonestad@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

KAM Säljledare Eek
Mikael Eek
KAM Säljledare
075-24 24 962 075-24 24 962
mikael.eek@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Bild återsäljaransvarig
Mikael Ekedahl
Återförsäljaransvarig
075-24 24 912 075-24 24 912
mikael.ekedahl@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Säljare
Niklas Holmquist
Säljare - Sydost
075-24 24 001 075-24 24 001
niklas.holmquist@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Säljare distrikt sydost

Bild applikationsingenjör
Torbjörn Jonestad
Tekniker
075-24 24 970 075-24 24 970
torbjorn.jonestad@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Inget foto än
Nicklas Ottosson
Säljare - Sydväst
075 - 24 24 963 075 - 24 24 963
nicklas.ottosson@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Säljare distrikt sydväst

Inget foto än
Robin Jörnevi
Säljare - Sydöst
075 - 24 24 373 075 - 24 24 373
robin.jornevi@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Säljare Distrikt Sydöst

Jonny Öggesjö
Jonny Öggesjö
Affärsområdeschef och Produktchef
075-24 24 968 075-24 24 968
jonny.oggesjo@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Affärsområdeschef tätningar och låselement

Torbjörn Gustafsson produktansvarig
Torbjörn Gustafsson
Produktansvarig
075 - 24 24 944 075 - 24 24 944
torbjorn.gustafsson@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Bild Kvalitet- och Miljöansvarig
Gita Ferbe
Kvalitet- och Miljöansvarig
075-24 24 355 075-24 24 355
gita.ferbe@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Kvalitets- och Miljöfrågor 

 Bild Marknadsansvarig
Mikael Karlsson
Marknadsansvarig
075- 24 24 033 075- 24 24 033
mikael.karlsson@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Marknadsföring och Kommunikation

Bild Lagerchef och SQA ansvarig
Nicklas Karlsson
Lagerchef och SQA Ansvarig
075-24 24 961 075-24 24 961
nicklas.karlsson@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Lagerchef och SQA Ansvarig

Bild VD Internordic
Tony Atlebris
VD
075-24 24 960 075-24 24 960
tony.atlebris@internordic.com  Skicka mail
Ansvarsområden

VD och Affärsområdeschef

Bild lagerarbetare
Anna Grunditz
Lagerarbetare
075-24 24 957 075-24 24 957
anna.grunditz@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Bild lagerarbetare
Emil Liljengren
Lagerarbetare
075-24 24 351 075-24 24 351
emil.liljengren@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Bild lagerarbetare
Fredrik Öhrn
Lagerarbetare
075-24 24 446 075-24 24 446
fredrik.ohrn@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Bild lagerarbetare
Sivert Malmquist
Lagerarbetare
075-24 24 955 075-24 24 955
sivert.malmquist@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Fastighetsansvarig

Bild lagerarbetare
Susanne Sonestedt
Lagerarbetare
075-24 24 367 075-24 24 367
susanne.sjolander@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Inget foto än
Tony Blixt
Lagerarbetare
075- 24 24 937 075- 24 24 937
tony.blixt@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Christer Svensson Kundsupport
Christer Svensson
Kundsupport
075-24 24 952 075-24 24 952
christer.svensson@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Kundsupport Tätningar och Låselement

Simon Johansson Kundsupport
Simon Johansson
Kundsupport
075-24 24 900 075-24 24 900
simon.johansson@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Kundsupport Tätningar och Låselement

Bild på Carina Palmquist Kundsupport
Carina Palmquist
Kundsupport
075-24 24 954 075-24 24 954
carina.palmquist@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Kundsupport Lager

Bild på Inköpare Elin öggesjö
Elin Öggesjö
Inköpare
075-24 24 359 075-24 24 359
elin.carlsson@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Inköp och leveransbevakning - Lager

Inget foto än
Rina Dubickaite
Inköpare
075-24 24 364 075-24 24 364
rina.dubickaite@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Inköp och leveransbevakning - Tätningar och Låselement

Emelie Sonestedt ekonomiassistent
Emelie Sonestedt
Ekonomiassistent
075-24 24 368 075-24 24 368
emelie.sonestedt@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Kundreskontra

Lena Malmquist Ekonomiassistent
Lena Malmquist
Ekonomiassistent
075-24 24 954 075-24 24 954
lena.malmquist@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Leverantörsreskontra

Monica Sundell Ekonomichef
Monica Sundell
Ekonomichef
 075-24 24 964 075-24 24 964
monica.sundell@internordic.com  Skicka mail
Ansvarsområden

Kundsupport hjälper dig

Vår kundsupport svarar på alla typer av frågor via telefon, chatt eller e-post.

075-24 24 940

Skicka e-post

Chatta