• 15 000 artiklar Över 15 000 artiklar på lager
  • Snabba leveranser Webborder innan 16:00 skickas samma dag
  • Lager Vi samarbetar med ledande tillverkare

Kontakt

Anneli Säljare
Anneli Hildorsson
Säljare PO lager - Sydväst
075-24 24 978 075-24 24 978
anneli.hildorsson@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Säljare PO lager, Distrikt Sydväst

Fredrik Scholander Säljare Linjära produkter
Fredrik Scholander
Produktansvarig
075-24 24 971 075-24 24 971
fredrik.scholander@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Produktansvarig NTN-SNR Linjära produkter och Standardprodukter

Hans Sandström Produktansvarig
Hans Sandström
Produktansvarig
075-24 24 966 075-24 24 966
hans.sandstrom@internordic.com Skicka e-post
Joakim Värn Marknadsgruppchef
Joakim Värn
Produktområdeschef
075-24 24 973 075-24 24 973
joakim.varn@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Produktområdeschef PO lager

Mattias Jonestad Produktansvarig
Mattias Jonestad
Produktansvarig
075 - 24 24 016 075 - 24 24 016
mattias.jonestad@internordic.com Skicka e-post
Mikael Eek Säljchef
Mikael Eek
Säljchef - västra
075-24 24 962 075-24 24 962
mikael.eek@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

 Säljchef distrikt väst

Micke Ekedahl Återförsäljaransvarig
Mikael Ekedahl
Återförsäljaransvarig
075-24 24 912 075-24 24 912
mikael.ekedahl@internordic.com Skicka e-post
Cecilia Mårtensson Säljare Lager
Cecilia Mårtensson
Säljare PO tätningar och låselement - Sydväst
075-24 24 001 075-24 24 001
cecilia.martensson@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Säljare distrikt sydväst

Torbjörn jonestad Applikationsingenjör
Torbjörn Jonestad
Applikationsingenjör
075-24 24 970 075-24 24 970
torbjorn.jonestad@internordic.com Skicka e-post
Robin Jörnevi Säljare
Robin Jörnevi
Säljare PO tätningar och låselement - Öst
075 - 24 24 373 075 - 24 24 373
robin.jornevi@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Säljare Distrikt öst

Jonny Öggesjö Affärsområdeschef
Jonny Öggesjö
Produktområdeschef
075-24 24 968 075-24 24 968
jonny.oggesjo@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Produktområdeschef PO tätningar och låselement

Torbjörn Gustafsson Produktansvarig
Torbjörn Gustafsson
Kundsupportchef och Produktansvarig
075 - 24 24 944 075 - 24 24 944
torbjorn.gustafsson@internordic.com Skicka e-post
Mikael Marknads- och kommunikationsansvarig
Mikael Karlsson
Marknadsansvarig
075- 24 24 033 075- 24 24 033
mikael.karlsson@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Marknadsföring och Kommunikation

Nicklas Lagerchef och SQA Ansvarig
Nicklas Karlsson
Lagerchef och SQA Ansvarig
075-24 24 961 075-24 24 961
nicklas.karlsson@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Lagerchef och SQA Ansvarig

Tony Atlebris VD
Tony Atlebris
VD
075-24 24 960 075-24 24 960
tony.atlebris@internordic.com  Skicka e-post
Ansvarsområden

VD

Anna Grunditz lagerarbetare
Anna Grunditz
Lagerarbetare
075-24 24 957 075-24 24 957
anna.grunditz@internordic.com Skicka e-post
Sivert Lagerarbetare
Sivert Malmquist
Lagerarbetare
075-24 24 955 075-24 24 955
sivert.malmquist@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Fastighetsansvarig

Susanne Lagerarbetare
Susanne Sonestedt
Lagerarbetare
075-24 24 367 075-24 24 367
susanne.sjolander@internordic.com Skicka e-post
Tony blixt lagerarbetare
Tony Blixt
Lagerarbetare
075- 24 24 937 075- 24 24 937
tony.blixt@internordic.com Skicka e-post
Christer Kundsupport
Christer Svensson
Kundsupport
075-24 24 952 075-24 24 952
christer.svensson@internordic.com Skicka e-post
Simon Johan sson Kundsupport
Simon Johansson
Kundsupport
075-24 24 900 075-24 24 900
simon.johansson@internordic.com Skicka e-post
Carina Kundsupport Lager
Carina Palmquist
Kundsupport
075-24 24 954 075-24 24 954
carina.palmquist@internordic.com Skicka e-post
Rina Inköpare Tätningar och Låselement
Rina Dubickaite
Inköpare
075-24 24 364 075-24 24 364
rina.dubickaite@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Inköp och leveransbevakning - Tätningar och Låselement

Emelie Ekonomi
Emelie Sonestedt
Ekonomiassistent
075-24 24 368 075-24 24 368
emelie.sonestedt@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Kundreskontra

Lena Ekonomi
Lena Malmquist
Ekonomiassistent
075-24 24 954 075-24 24 954
lena.malmquist@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Leverantörsreskontra

Monica Ekonomi
Monica Sundell
Ekonomichef
 075-24 24 964 075-24 24 964
monica.sundell@internordic.com  Skicka e-post
Johan Olsson Säljare Lager
Johan Olsson
Säljare PO lager - Mellan öst
075-242 44 91 075-242 44 91
johan.olsson@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Säljare PO lager, Distrikt Mellan öst

Niklas Holmquist Säljare Affärsområde Lager
Niklas Holmquist
Säljchef - Östra
075 - 24 24 129 075 - 24 24 129
niklas.holmquist@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Säljchef distrikt öst

Hampus Nilsson Trainee affärsområde Lager
Hampus Nilsson
Säljare PO lager - Mellan väst
075 - 24 24 140 075 - 24 24 140
hampus.nilsson@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Säljare PO lager, Distrikt mellan väst

Bild på lagerarbetare Daniel
Daniel Andersson
Lagerarbetare
075-24 24 351 075-24 24 351
daniel.andersson@internordic.com Skicka e-post
Helen Klintbo Inköpare och Leveransbevakning
Helen Klintbo
Inköpare
075-24 24 019 075-24 24 019
helen.klintbo@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Inköp och leveransbevakning - Lager

Elin Öggesjö Inköp lager
Elin Öggesjö
Kvalitet- och Miljöansvarig
075-24 24 359 075-24 24 359
elin.carlsson@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Kvalitet- och Miljöfrågor

Bild på säljare Marcus
Marcus Eriksson
Säljare PO tätningar och låselement - Väst
075-24 24 940 075-24 24 940
marcus.eriksson@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Säljare distrikt väst

Kundsupport hjälper dig

Vår kundsupport svarar på alla typer av frågor via telefon, chatt eller e-post.

075-24 24 956

Skicka e-post

Chatta