• 15 000 artiklar Över 11 000 artiklar i lager
  • Utleverans samma dag Webborder 30min innan stängning skickas samma dag
  • Lager Vi samarbetar med ledande tillverkare

Kontakt till vår personal

Letar du efter någon på en specifik avdelning så kan du smidigt filtrera på det här.
Profilbild Internordic Niklas H
Niklas Holmquist
Säljchef
075 - 24 24 129 075 - 24 24 129
niklas.holmquist@internordic.com Skicka e-post
Victor Helander
Säljare - Nordost
075-24 24 950 075-24 24 950
victor.helander@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Produktområde Lager

Profilbild Internordic Hampus
Hampus Nilsson
Säljare - Mellan väst
075 - 24 24 140 075 - 24 24 140
hampus.nilsson@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Produktområde Lager

Profilbild Internordic MarcusE
Marcus Eriksson
Säljare - Väst
075-24 24 963 075-24 24 963
marcus.eriksson@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Produktområde Lager, Tätningar & låselement

Profilbild Internordic Robin
Robin Jörnevi
Säljare - Öst
075 - 24 24 373 075 - 24 24 373
robin.jornevi@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Produktområde Lager, Tätningar & låselement

Profilbild Internordic Cissi
Cecilia Mårtensson
Säljare - Sydost
075-24 24 001 075-24 24 001
cecilia.martensson@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Produktområde Lager

Profilbild Internordic Anneli
Anneli Hildorsson
Säljare - Sydväst
075-24 24 978 075-24 24 978
anneli.hildorsson@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Produktområde Lager

Fredrik Säljare
Fredrik Scholander
Säljare & produktansvarig 
075-24 24 971 075-24 24 971
fredrik.scholander@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Linjära produkter

Profilbild Internordic Jocke
Joakim Värn
Produktområdeschef
075-24 24 973 075-24 24 973
joakim.varn@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Produktområde Lager

Profilbild Internordic Hans
Hans Sandström
Produktansvarig & tekniker
075-24 24 966 075-24 24 966
hans.sandstrom@internordic.com Skicka e-post
Profilbild Internordic Jonny
Jonny Öggesjö
Produktområdeschef
075-24 24 968 075-24 24 968
jonny.oggesjo@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Produktområde Tätningar & låselement 

Profilbild Jesper Wallén, produktansvarig tätningar & låselement
Jesper Wallén
Produktansvarig
075-24 24 972 075-24 24 972
jesper.wallen@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Produktområde Tätningar & låselement 

Profilbild Internordic Mattias
Mattias Jonestad
Produkt- & applikationsingenjör
075 - 24 24 016 075 - 24 24 016
mattias.jonestad@internordic.com Skicka e-post
Profilbild Internordic Torbjörn J
Torbjörn Jonestad
Produkt- & applikationsingenjör
075-24 24 970 075-24 24 970
torbjorn.jonestad@internordic.com Skicka e-post
Torbjörn Gustafsson
Kundsupportchef och Produktansvarig
075 - 24 24 944 075 - 24 24 944
torbjorn.gustafsson@internordic.com Skicka e-post
carina kundsupport
Carina Palmquist GRANATH
Kundsupport
075-24 24 954 075-24 24 954
carina.palmquist@internordic.com Skicka e-post
Christer Svensson
Kundsupport
075-24 24 952 075-24 24 952
christer.svensson@internordic.com Skicka e-post
Simon Johansson
Kundsupport
075-24 24 900 075-24 24 900
simon.johansson@internordic.com Skicka e-post
Profilbild Internordic Helen
Helen Klintbo
Inköp och leveransbevakning
075-24 24 019 075-24 24 019
helen.klintbo@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Produktområde Lager

Fredrik Öhrn
Inköp och leveransbevakning
075-24 24 951 075-24 24 951
fredrik.ohrn@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

ProduktområdeTätningar & låselement

Profilbild Internordic Sivve
Sivert Malmquist
Lagerarbetare
075-24 24 955 075-24 24 955
sivert.malmquist@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Fastighetsansvarig

Profilbild Internordic Anna
Anna Grunditz
Lagerarbetare
075-24 24 957 075-24 24 957
anna.grunditz@internordic.com Skicka e-post
Profilbild Internordic Susanne
Susanne Sonestedt
Lagerarbetare
075-24 24 367 075-24 24 367
susanne.sjolander@internordic.com Skicka e-post
Profilbild Internordic Tony
Tony Blixt
Lagerarbetare
075- 24 24 937 075- 24 24 937
tony.blixt@internordic.com Skicka e-post
Marcus på lagret
Marcus Gustafsson
Lagerarbetare
075-24 24 351 075-24 24 351
marcus.gustafsson@internordic.com Skicka e-post
monica på ekonomi
Monica Sundell
Ekonomichef
 075-24 24 964 075-24 24 964
monica.sundell@internordic.com  Skicka e-post
Profilbild Internordic Lena
Lena Malmquist
Ekonomiassistent
075-24 24 953 075-24 24 953
lena.malmquist@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Leverantörsreskontra

Personal Nowar
Nowar Hussein
Ekonomiassistent
075-24 24 368 075-24 24 368
Nowar.hussein@internordic.com Skicka e-post
Markus Carpvik
VD
075-24 24 062 075-24 24 062
markus.carpvik@internordic.com  Skicka e-post
Profilbild Internordic Nicklas
Nicklas Karlsson
Lagerchef och SQA Ansvarig
075-24 24 961 075-24 24 961
nicklas.karlsson@internordic.com Skicka e-post
Elin Öggesjö
Kvalitets- och Hållbarhetssamordnare
075-24 24 359 075-24 24 359
elin.oggesjo@internordic.com Skicka e-post
Ida Marknad
Ida Södergren
Marknadschef
075-24 24 335 075-24 24 335
ida.sodergren@internordic.com Skicka e-post
Kundsupport hjälper dig

Vår kundsupport svarar på alla typer av frågor via telefon eller e-post.

phone 075-24 24 956

Skicka e-post Skicka e-post