• 15 000 artiklar Över 15 000 artiklar på lager
  • Snabba leveranser Webborder innan 16:00 skickas samma dag
  • Lager Vi samarbetar med ledande tillverkare

Produktområde lager

Tony Atlebris VD
Tony Atlebris
VD
075-24 24 960 075-24 24 960
tony.atlebris@internordic.com  Skicka e-post
Ansvarsområden

VD

Mikael Eek Säljchef
Mikael Eek
Säljchef - västra
075-24 24 962 075-24 24 962
mikael.eek@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

 Säljchef distrikt väst

Anneli Säljare
Anneli Hildorsson
Säljare PO lager - Sydväst
075-24 24 978 075-24 24 978
anneli.hildorsson@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Säljare PO lager, Distrikt Sydväst

Johan Olsson Säljare Lager
Johan Olsson
Säljare PO lager - Mellan öst
075-242 44 91 075-242 44 91
johan.olsson@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Säljare PO lager, Distrikt Mellan öst

Niklas Holmquist Säljare Affärsområde Lager
Niklas Holmquist
Säljchef - Östra
075 - 24 24 129 075 - 24 24 129
niklas.holmquist@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Säljchef distrikt öst

Hampus Nilsson Trainee affärsområde Lager
Hampus Nilsson
Säljare PO lager - Mellan väst
075 - 24 24 140 075 - 24 24 140
hampus.nilsson@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Säljare PO lager, Distrikt mellan väst

Micke Ekedahl Återförsäljaransvarig
Mikael Ekedahl
Återförsäljaransvarig
075-24 24 912 075-24 24 912
mikael.ekedahl@internordic.com Skicka e-post
Fredrik Scholander Säljare Linjära produkter
Fredrik Scholander
Produktansvarig
075-24 24 971 075-24 24 971
fredrik.scholander@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Produktansvarig NTN-SNR Linjära produkter och Standardprodukter

Joakim Värn Marknadsgruppchef
Joakim Värn
Produktområdeschef
075-24 24 973 075-24 24 973
joakim.varn@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Produktområdeschef PO lager

Torbjörn jonestad Applikationsingenjör
Torbjörn Jonestad
Applikationsingenjör
075-24 24 970 075-24 24 970
torbjorn.jonestad@internordic.com Skicka e-post
Hans Sandström Produktansvarig
Hans Sandström
Produktansvarig
075-24 24 966 075-24 24 966
hans.sandstrom@internordic.com Skicka e-post
Mattias Jonestad Produktansvarig
Mattias Jonestad
Produktansvarig
075 - 24 24 016 075 - 24 24 016
mattias.jonestad@internordic.com Skicka e-post
Torbjörn Gustafsson Produktansvarig
Torbjörn Gustafsson
Kundsupportchef och Produktansvarig
075 - 24 24 944 075 - 24 24 944
torbjorn.gustafsson@internordic.com Skicka e-post
Helen Klintbo Inköpare och Leveransbevakning
Helen Klintbo
Inköpare
075-24 24 019 075-24 24 019
helen.klintbo@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Inköp och leveransbevakning - Lager

Kundsupport hjälper dig

Vår kundsupport svarar på alla typer av frågor via telefon, chatt eller e-post.

075-24 24 956

Skicka e-post

Chatta