Affärsområde lager

Tony Atlebris VD
Tony Atlebris
VD
075-24 24 960 075-24 24 960
tony.atlebris@internordic.com  Skicka e-post
Ansvarsområden

VD och Affärsområdeschef

Mikael Eek Säljchef
Mikael Eek
Säljchef
075-24 24 962 075-24 24 962
mikael.eek@internordic.com Skicka e-post
Johan Säljare
Johan Sunnåker
Nyckelkundsansvarig
075-24 24 006 075-24 24 006
johan.sunnaker@internordic.com  Skicka e-post
Anneli Säljare
Anneli Hildorsson
Säljare - Sydväst
075-24 24 978 075-24 24 978
anneli.hildorsson@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Säljare distrikt Sydväst

Johan Olsson Säljare Lager
Johan Olsson
Säljare - Mellan öst
075-242 44 91 075-242 44 91
johan.olsson@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Säljare distrikt Mellan öst

Niklas Holmquist Säljare Affärsområde Lager
Niklas Holmquist
Säljare - Östra
075 - 24 24 129 075 - 24 24 129
niklas.holmquist@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Säljare Distrikt Öster

Hampus Nilsson Trainee affärsområde Lager
Hampus Nilsson
Säljare - Mellan väst
075 - 24 24 140 075 - 24 24 140
hampus.nilsson@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Säljare distrikt mellan väst

Micke Ekedahl Återförsäljaransvarig
Mikael Ekedahl
Återförsäljaransvarig
075-24 24 912 075-24 24 912
mikael.ekedahl@internordic.com Skicka e-post
Fredrik Scholander Säljare Linjära produkter
Fredrik Scholander
Produktansvarig Säljare Linjära produkter
075-24 24 971 075-24 24 971
fredrik.scholander@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Produktansvarig Linjära produkter

Carina Kundsupport Lager
Carina Palmquist
Kundsupport
075-24 24 954 075-24 24 954
carina.palmquist@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Kundsupport Lager

ÅSA Cato Kundsupport
Åsa Cato
Innesäljare
075-24 24 492 075-24 24 492
asa.cato@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Innersäljare distrikt Norr

Joakim Värn Marknadsgruppchef
Joakim Värn
Marknadsgruppchef Produktansvarig
075-24 24 973 075-24 24 973
joakim.varn@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Marknadsgruppchef  Produktansvarig

Torbjörn jonestad Applikationsingenjör
Torbjörn Jonestad
Applikationsingenjör
075-24 24 970 075-24 24 970
torbjorn.jonestad@internordic.com Skicka e-post
Hans Sandström Produktansvarig
Hans Sandström
Produktansvarig
075-24 24 966 075-24 24 966
hans.sandstrom@internordic.com Skicka e-post
Mattias Jonestad Produktansvarig
Mattias Jonestad
Produktansvarig
075 - 24 24 016 075 - 24 24 016
mattias.jonestad@internordic.com Skicka e-post
Torbjörn Gustafsson Produktansvarig
Torbjörn Gustafsson
Produktansvarig
075 - 24 24 944 075 - 24 24 944
torbjorn.gustafsson@internordic.com Skicka e-post
Helen Klintbo Inköpare och Leveransbevakning
Helen Klintbo
Inköpare
075-24 24 019 075-24 24 019
helen.klintbo@internordic.com Skicka e-post
Ansvarsområden

Inköp och leveransbevakning - Lager

Kundsupport hjälper dig

Vår kundsupport svarar på alla typer av frågor via telefon, chatt eller e-post.

075-24 24 956

Skicka e-post

Chatta