Affärsområde lager

Bild VD Internordic
Tony Atlebris
VD
075-24 24 960 075-24 24 960
tony.atlebris@internordic.com  Skicka mail
Ansvarsområden

VD och Affärsområdeschef

KAM Säljledare Eek
Mikael Eek
KAM Säljledare
075-24 24 962 075-24 24 962
mikael.eek@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Bild Säljare
Johan Sunnåker
Säljare - Mellan väst
075-24 24 006 075-24 24 006
johan.sunnaker@internordic.com  Skicka mail
Ansvarsområden

Säljare distrikt mellan väst

Bild säljare
Anneli Hildorsson
Säljare - Sydväst
075-24 24 978 075-24 24 978
anneli.hildorsson@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Säljare distrikt Sydväst

Säljare
Niklas Holmquist
Säljare - Sydost
075-24 24 001 075-24 24 001
niklas.holmquist@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Säljare distrikt sydost

Bild återsäljaransvarig
Mikael Ekedahl
Återförsäljaransvarig
075-24 24 912 075-24 24 912
mikael.ekedahl@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Bild säljare och produktansvarig till linjära produkter
Fredrik Scholander
Produktansvarig Säljare Linjära produkter
075-24 24 971 075-24 24 971
fredrik.scholander@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Produktansvarig Linjära produkter

Bild på Carina Palmquist Kundsupport
Carina Palmquist
Kundsupport
075-24 24 954 075-24 24 954
carina.palmquist@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Kundsupport Lager

Bild Åsa ks
Åsa Cato
Innesäljare
075-24 24 492 075-24 24 492
asa.cato@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Innersäljare distrikt Norr

bild marknadsgruppchef och PA
Joakim Värn
Marknadsgruppchef Produktansvarig
075-24 24 973 075-24 24 973
joakim.varn@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Marknadsgruppchef  Produktansvarig

Bild på Inköpare Elin öggesjö
Elin Öggesjö
Inköpare
075-24 24 359 075-24 24 359
elin.carlsson@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Inköp och leveransbevakning - Lager

Bild applikationsingenjör
Torbjörn Jonestad
Tekniker
075-24 24 970 075-24 24 970
torbjorn.jonestad@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Bild Tekniker
Hans Sandström
Tekniker
075-24 24 966 075-24 24 966
hans.sandstrom@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Inget foto än
Mattias Jonestad
Produktansvarig
075 - 24 24 016 075 - 24 24 016
mattias.jonestad@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Torbjörn Gustafsson produktansvarig
Torbjörn Gustafsson
Produktansvarig
075 - 24 24 944 075 - 24 24 944
torbjorn.gustafsson@internordic.com Skicka mail
Ansvarsområden

Kundsupport hjälper dig

Vår kundsupport svarar på alla typer av frågor via telefon, chatt eller e-post.

075-24 24 940

Skicka e-post

Chatta