Affärsområde Tätningar & Låselement

 

Affärsområdeschef och Produktchef

 

 

Jonny Öggesjö
075-24 24 968
jonny.oggesjo@internordic.com

 

 

Produktansvarig

 

 

Tommy Ingesson
075-24 24 372
tommy.ingesson@internordic.com

 

 

 

Försäljning

 

 

Mikael Sjövall - Sydöst
075-24 24 373
mikael.sjovall@internordic.com

 

 

Patrik Granberg
075-24 24 963 - Sydväst
patrik.granberg@internordic.com

 

 

 

Mikael Ekedahl - Återförsäljaransvarig
075-24 24 912
mikael.ekedahl@internordic.com

 

 

 

 

Inköp/Leveransbevakning

 

 

 

 

 

 

Allen Hodzic
075-24 24 363
allen.hodzic@internordic.com 

 

 

 

 

 

 

Kundsupport

 

 

 

 

 

Christer Svensson
075-24 24 952
christer.svensson@internordic.com

 

 

 

 

 

Simon Johansson
075-24 24 900
simon.johansson@internordic.com

Internordic box1

Kundsupport hjälper dig

Contact us

Ring oss

Växel: 075-24 24 940

Ring oss

Epost: info@internordic.com

 

Chat: Chatta med oss

 

Övriga kontaktuppgifter