Affärsområde Lager

Affärsområdeschef

 

Tony Atlebris
075-24 24 960
tony.atlebris@internordic.com

Försäljning

Säljchef

 

Peter Timén
075-24 24 432
peter.timen@internordic.com

KAM/Säljledare

 

 

Mikael Eek - Sydost / Säljledare
075-24 24 962
mikael.eek@internordic.com

Utesäljare

 

Anneli Hildorsson - Sydväst
075-24 24 978
anneli.hildorsson@internordic.com

 

Niklas Holmquist - Sydost
075-24 24 001
niklas.holmquist@internordic.com

 

Johan Sunnåker - Mellan väst
075-24 24 006
johan.sunnaker@internordic.com  

 

Pontus Lönnberg - Mellan öst
075-24 24 491
pontus.lonnberg@internordic.com

 

Mikael Ekedahl - Återförsäljaransvarig
075-24 24 912
mikael.ekedahl@internordic.com

 

Fredrik Scholander - Produktansvarig Säljare Linjära produkter
075-24 24 971
fredrik.scholander@internordic.com

Kundsupport

 

Carina Palmquist Granath
075-24 24 954
carina.palmquist@internordic.com

Åsa Cato - Innesälj Norr 
075-24 24 492
asa.cato@internordic.com

Teknik

 

Torbjörn Jonestad
075-24 24 970
torbjorn.jonestad@internordic.com

 

Hans Sandström
075-24 24 966
hans.sandstrom@internordic.com

Marknadsgruppchef

 

Joakim Värn
075-24 24 973
joakim.varn@internordic.com

 

 

Inköp/Leveransbevakning

 

 

 

 

Elin Carlsson
075-24 24 359
elin.carlsson@internordic.com

 

 

Produktansvarig

 

Torbjörn Gustafsson - Lager
075-24 24 944
torbjorn.gustafsson@internordic.com

 

Joakim Värn - Bussningar och ledlager
075-24 24 973
joakim.varn@internordic.com

Internordic box1

Kundsupport hjälper dig

Contact us

Ring oss

Växel: 075-24 24 940

Ring oss

Epost: info@internordic.com

 

Chat: Chatta med oss

 

Övriga kontaktuppgifter